Hakkımızda

About Us
About Us
About Us
About Us

Oran Montessori

Oran Montessori markası 2010 yılında temelleri atılmış,konusunda uzman Çocuk Gelişimciler ve Okul Öncesi Uzmanlarının tecrübe ve deneyimleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Bir çocuğun 6 yaşa kadar karakter ve kişilik gelişimi ile ilgili ihtiyacı olan tüm donanımları bünyesinde bulunduran, butik konseptli, farklı dillerde hizmet vermek için tasarlanmış bir Oyun okuludur.

Eğitim kampüslerinde sınıf sayıları 8 artı 1 olarak tasarlanmıştır. Artı 1 konsolosluk kontenjanıdır. Hiçbir kampüsünde Psikolog kullanmaz. Çocuk Gelişimi Uzmanı olan Eğitim Koçları tarafından Aile Danışmanlıklarını verir. Kampüslerinin olmazsa olmazı bahçe ve küçük ırk, eğitimli bir köpektir. Okulumuzun bir bireyi olan bu köpekler okul öğrencilerimizin evlerine yatılı misafir olarak da gönderilir.

Oran Montessori eğitim sisteminde, katı kurallar ve yaptırımlar, ödül-ceza sistemi yoktur. Koşulsuz sevgi üzerine kurulu bu sistemde, her çocuk bir birey olarak kabul edilir ve kişilik karakter yapısına uygun bir eğitim sistemi uygulanır. Her şeyin oyun ve müzik üzerine kurulu olduğu bu sistemde tek amaç mutlu çocuklardır. Çocukların hastalık, boşanma, kardeş, yemek, uyku, sosyalleşme ve benzeri travmatik durumlarında eğitim koçu ve ebeveynler ile birlikte çocuğa özel çalışmalar planlanır. Bu dönemi travmasız atlatmaları sağlanır.

  • Playroom Atölyesi
  • Matematik Atölyesi
  • Dans & Müzik Atölyesi
  • Sanat Atölyesi
  • Mutfak Atölyesi
  • Bahçe Atölyesi
Atölyelere Git